— AREÁL —

Rozloha Ranče Esadera je na ploše větší než 2 hektary, proto je mimo výcvikové aktivity areál vhodný také pro pořádání mnoha různých sportovních a dalších aktivit jako jsou semináře, soustředění, školy v přírodě, svatby, oslavy, školení, teambuildingy, koncerty atd. 

— UBYTOVÁNÍ —

Na Ranči Esadera máme k dispozici ubytovací kapacitu až 94 lůžek. Možností ubytování je vícero, nabídnout Vám můžeme apartmány s vlastní koupelnou a toaletou, zděné pokoje, zateplené sruby a klasické čtyřlůžkové chatky. Ubytovací kapacity areálu jsou určeny k celoročnímu provozu.

— RESTAURACE —

Našim hostům je k dispozici restaurace s bohatou nabídkou nápojů a pokrmů. V restauraci je také dětský koutek a volný přístup k wifi.

— JÍDELNÍČEK —

Standardem je čerpání plné penze pro ubytované hosty. Snídaně formou švédských stolů - oběd (polévka a hlavní chod) - večeře. Obědy a večeře vaříme vždy ve dvou variantách, masové a odlehčené vegetariánské. Mimo výše zmíněné nabízíme našim hostům výběr z minutkových jídel, domácí zákusky či pochoutky k večernímu posezení.

‒ VÝCVIKOVÉ PROSTORY ‒

Ranč Esadera disponuje dvěma rozsáhlými pravidelně udržovanými výcvikovými plochami, které jsou vzájemně oddělené hlavní budovou. V jednu chvíli tak mohou probíhat dva různé výcviky či akce, aniž by se jakkoli vzájemně rušily. Spodní výcviková plocha je celá oplocena, horní výcviková plocha je osvětlena. Areál disponuje dostatečnou parkovací plochou v případě pořádání velkých akcí. K dispozici jsou velké kotce a odkládací boxy, základní překážky a náčiní pro agility, sportovní kynologii a další sporty.

— PŮJČOVNA KOL —

Půjčte si u nás kolo a projeďte se po místních cyklotrasách. Rozhodně je kam zajet ;-)